Produkte > PANJIT > PJSD15TS-AU_R1_000A1
PJSD15TS-AU_R1_000A1
PJSD15TS-AU_R1_000A1 Panjit
PJSD03TS-AU_SERIES-1867592.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Suppressors / TVS Diodes 15V ESD Protection UNI
auf Bestellung 4980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJSD15TS-AU_R1_000A1 Panjit
Description: SINGLE LINE TVS DIODE FOR ESD PR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOD-523, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22V, Power - Peak Pulse: 120W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive
Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOD-523
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22V
Power - Peak Pulse: 120W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 4790 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Automotive
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 120W