Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PJSD24CW-AU_R1_000A1
PJSD24CW-AU_R1_000A1
PJSD24CW-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PJSD36CW-AU
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1375 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJSD24CW-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote PJSD24CW-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
PJSD24CW-AU_R1_000A1 PJSD24CW-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit PJSD05CW-AU_SERIES-1867749.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 24V,ESD Protection,SOD-323,BI