Produkte > PANJIT > PJSD24TS-AU_R1_000A1
PJSD24TS-AU_R1_000A1
PJSD24TS-AU_R1_000A1 Panjit
PJSD03TS-AU_SERIES-1868020.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 24V,ESD Protection,SOD-523,UNI
auf Bestellung 7571 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJSD24TS-AU_R1_000A1 Panjit
Description: SINGLE LINE TVS DIODE FOR ESD PR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Capacitance @ Frequency: 25pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOD-523, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32V, Power - Peak Pulse: 120W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive
Capacitance @ Frequency: 25pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOD-523
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32V
Power - Peak Pulse: 120W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 4942 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Automotive
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 120W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
PJSD24TS-AU_R1_000A1 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Protection diodes - arrays
Description: Diode: TVS; 26.7V; 3A; 0.12kW; unidirectional; SOD523; Ch: 1
Type of diode: TVS
Case: SOD523
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 24V
Semiconductor structure: unidirectional
Capacitance: 25pF
Leakage current: 5µA
Max. forward impulse current: 3A
Number of channels: 1
Breakdown voltage: 26.7V
Peak pulse power dissipation: 0.12kW