Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PJSD36TS-AU_R1_000A1
PJSD36TS-AU_R1_000A1
PJSD36TS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PJSD03TS-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SINGLE LINE TVS DIODE FOR ESD PR
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 20pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max)
Supplier Device Package: SOD-523
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 55V
Power - Peak Pulse: 120W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 8579 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 31
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJSD36TS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: SINGLE LINE TVS DIODE FOR ESD PR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 20pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max), Supplier Device Package: SOD-523, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 40V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 55V, Power - Peak Pulse: 120W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote PJSD36TS-AU_R1_000A1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Power - Peak Pulse: 120W