Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PJSOT24C-02_R1_00001
PJSOT24C-02_R1_00001
PJSOT24C-02_R1_00001 Panjit International Inc.
PJSOT03_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: STANDARD CAPACITANCE TVS ARRAY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 30pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 47.2V
Power - Peak Pulse: 140W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJSOT24C-02_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: STANDARD CAPACITANCE TVS ARRAY, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 30pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOT-23, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 47.2V, Power - Peak Pulse: 140W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote PJSOT24C-02_R1_00001
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 2
Power - Peak Pulse: 140W
Produkt ist nicht verfügbar
PJSOT24C-02_R1_00001 PJSOT24C-02_R1_00001 Hersteller : Panjit 60C20106F045D419BC9BEA85AD30CDEFBAD0EF61A0FBF54C1DE53188D44ABB86.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 24V,ESD Protection,SOT-23,UNI