Produkte > PANJIT > PJSOT24C-03_R1_00001
PJSOT24C-03_R1_00001
PJSOT24C-03_R1_00001 Panjit
54C0841FB871092E124BC7B03B14321C6D7508E78BCA4DF36C390D90D6692F68.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 24V,ESD Protection,SOT-23,UNI
auf Bestellung 2974 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJSOT24C-03_R1_00001 Panjit
Description: TVS DIODE 24VWM 45.3VC SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 55pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOT-23, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.3V, Power - Peak Pulse: 250W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote PJSOT24C-03_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 55pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.3V
Power - Peak Pulse: 250W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 2
Power - Peak Pulse: 250W