PK223-160-160-2.5
PK223-160-160-2.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
3153_PK223.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM WHT
Shape: Square
Thickness: 0.0980" (2.489mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 2.0W/m-K