PK223-320-320-3.5
PK223-320-320-3.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!128&authkey=!ANvIjIyxj794FWM&ithint=file%2cpdf&e=feGVEG
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM WHT
Packaging: Bag
Color: White
Shape: Square
Thickness: 0.138" (3.50mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 2.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PK223-320-320-3.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM WHT, Packaging: Bag, Color: White, Shape: Square, Thickness: 0.138" (3.50mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 2.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.