PK404-320-320-1.0
PK404-320-320-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
3153_PK404.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM BLUE
Packaging: Box
Color: Blue
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0394" (1.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 4.0W/m-K
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PK404-320-320-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM BLUE, Packaging: Box, Color: Blue, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0394" (1.000mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 4.0W/m-K.