PK504-160-160-0.5
PK504-160-160-0.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
3153_PK504.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM GRAY
Packaging: Bag
Color: Gray
Shape: Square
Thickness: 0.0200" (0.508mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K