PK504-320-320-5.0
PK504-320-320-5.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
PK504.pdf
Shape: Square
Thickness: 0.197" (5.00mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PK504-320-320-5.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM GRAY, Packaging: Bag, Color: Gray, Shape: Square, Thickness: 0.197" (5.00mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 5.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.