Produkte > MURATA > PKM13EPYH4000-A0
PKM13EPYH4000-A0
PKM13EPYH4000-A0 Murata
pkm13epyh4000a0.pdf
Hersteller: Murata
Audio Sounder Piezo 30Vp-p 3Vp-p 70dB Through Hole Pin Ammo
auf Bestellung 5135 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 720
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PKM13EPYH4000-A0 Murata
Description: BUZZER PIEZO 1.5V 12.6MM TH, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 0.496" Dia (12.60mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 4kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 70dB @ 1.5V, 10cm, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Ringer, Voltage Range: 30V (Max), Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.291" (7.40mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 1.5 V.
Weitere Produktangebote PKM13EPYH4000-A0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
PKM13EPYH4000-A0 Hersteller : Murata pdfdownloadapi?cate=&partno=PKM13EPYH4000-A0 Audio Indicators & Alerts 70DB 4.00KHZ 12.6MM ALARM(R) Група товару: Аудіоперетворювачі Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
PKM13EPYH4000-A0 PKM13EPYH4000-A0 Hersteller : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=&partno=PKM13EPYH4000-A0 Description: BUZZER PIEZO 1.5V 12.6MM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Size / Dimension: 0.496" Dia (12.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 4kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 70dB @ 1.5V, 10cm
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Ringer
Voltage Range: 30V (Max)
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.291" (7.40mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 1.5 V
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 4kHz
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Ringer
Voltage Range: 30V (Max)
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Part Status: Active
Voltage - Rated: 1.5 V
PKM13EPYH4000-A0 PKM13EPYH4000-A0 Hersteller : Murata Electronics PKM13EPYH4000_A0-793102.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators 70 DB 4.0 KHZ