Produkte > TAMURA > PL2.5-36-130B
PL2.5-36-130B
PL2.5-36-130B Tamura
PL2.5-XX-130B.pdf
Hersteller: Tamura
Description: PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH
Packaging: Tube
Size / Dimension: 41.28mm L x 36.37mm W
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 2.5VA
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 140mA, Series 70mA
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 28.60mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V
Center Tap: No
auf Bestellung 530 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PL2.5-36-130B Tamura
Description: PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH, Packaging: Tube, Size / Dimension: 41.28mm L x 36.37mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 2.5VA, Voltage - Isolation: 3500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 140mA, Series 70mA, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 28.60mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V, Center Tap: No.