Produkte > TAMURA > PL20-24-130B
PL20-24-130B
PL20-24-130B Tamura
PL20-XX-130B.pdf
Hersteller: Tamura
Description: PWR XFMR LAMINATED 20VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 57.20mm L x 47.60mm W
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 20VA
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 1.66A, Series 830mA
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 41.28mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V