PL22SFLR110
PL22SFLR110 Carlo Gavazzi Inc.
Datasheet_PL-HL-RL-LL-TL-FL.pdf
Hersteller: Carlo Gavazzi Inc.
Description: PLT LIGHT 110 VAC/DC RED LED
Packaging: Box
Current: 18mA
Voltage: 110V
Type: LED
Ingress Protection: IP65
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.866" (22.00mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 29.00mm Dia
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PL22SFLR110 Carlo Gavazzi Inc.
Description: PLT LIGHT 110 VAC/DC RED LED, Packaging: Box, Current: 18mA, Voltage: 110V, Type: LED, Ingress Protection: IP65, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.866" (22.00mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 29.00mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PL22SFLR110 PL22SFLR110 Hersteller : Carlo Gavazzi Datasheet_PL_HL_RL_LL_TL_FL-1804822.pdf LED Panel Mount Indicators PLT LIGHT FLASH LIGHT 110 VAC/DC RED LED