Produkte > BIVAR > PLP1-100-FS
PLP1-100-FS
PLP1-100-FS Bivar
PLP1_XXX_FS-2301471.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes 3mm FF Smoked Lens .100" Rigid LitePipe
auf Bestellung 268 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLP1-100-FS Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.100", Packaging: Bag, Color: Smoke, Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 3mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLP1-100-FS PLP1-100-FS Hersteller : Bivar Inc. PLP1-XXX-F.pdf Description: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.100"
Packaging: Bag
Color: Smoke, Diffused
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 3mm