Produkte > BIVAR > PLP1-10MM
PLP1-10MM
PLP1-10MM Bivar
PLP1_XXX.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes 3mm Round Lens 10mm Rigid Lite Pipe
auf Bestellung 1357 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLP1-10MM Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL REAR 3MM RND 10MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLP1-10MM PLP1-10MM Hersteller : Bivar Inc. PLP1-XXX.pdf Description: LIGHT PIPE PNL REAR 3MM RND 10MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm