Produkte > BIVAR INC. > PLP1-188-F
PLP1-188-F
PLP1-188-F Bivar Inc.
PLP1-XXX-F.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM FLAT 0.188"
Packaging: Bag
Color: Clear
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 3mm
auf Bestellung 5292 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLP1-188-F Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM FLAT 0.188", Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 3mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLP1-188-F PLP1-188-F Hersteller : Bivar PLP1_XXX_F-2302229.pdf LED Light Pipes 3mm Flat Face Lens .188" Rigid LitePipe