Produkte > BIVAR > PLP1-2.5MM-FD
PLP1-2.5MM-FD
PLP1-2.5MM-FD Bivar
PLP1_XXX_FD.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes 3mm FF Diff Lens 2.5mm Rigid LitePipe
auf Bestellung 2600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLP1-2.5MM-FD Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM DFF FLAT2.5MM, Packaging: Bag, Color: White Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 3mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLP1-2.5MM-FD PLP1-2.5MM-FD Hersteller : Bivar Inc. PLP1-XXX-FD.pdf Description: LIGHT PIPE PNL 3MM DFF FLAT2.5MM
Packaging: Bag
Color: White Diffused
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 3mm