Produkte > BIVAR > PLP2-10MM
PLP2-10MM
PLP2-10MM Bivar
plp2-xxx.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipe Round Vertical Clear Rigid Bag
auf Bestellung 475 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 173
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLP2-10MM Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL MNT 10MM LONG, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.1mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLP2-10MM PLP2-10MM Hersteller : Bivar PLP2_XXX.pdf LED Light Pipes 3mm RoundLens LP RdF 10mm Rigid Lite Pipe
auf Bestellung 16486 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PLP2-10MM PLP2-10MM Hersteller : Bivar Inc. PLP2-XXX.pdf Description: LIGHT PIPE PNL MNT 10MM LONG
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front
Type: Rigid
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.1mm