Produkte > BIVAR > PLP2-2.5MM-D
PLP2-2.5MM-D
PLP2-2.5MM-D Bivar
PLP2-XXX-D.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes 3mm Diff Lens LP RdF 2.5mm Rigid LitePipe
auf Bestellung 22690 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLP2-2.5MM-D Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL MNT 2.5MM LONG, Packaging: Bag, Color: White Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.1mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLP2-2.5MM-D PLP2-2.5MM-D Hersteller : Bivar Inc. PLP2-XXX-D.pdf Description: LIGHT PIPE PNL MNT 2.5MM LONG
Packaging: Bag
Color: White Diffused
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front
Type: Rigid
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.1mm