Produkte > BIVAR > PLP5-2-125-S
PLP5-2-125-S
PLP5-2-125-S Bivar
PLP5-2-XXX.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes 5mm SmkdLens LP Face .125" Rigid LitePipe
auf Bestellung 755 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLP5-2-125-S Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL 5MM SMOKED 0.125", Packaging: Bag, Color: Smoke, Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLP5-2-125-S PLP5-2-125-S Hersteller : Bivar Inc. PLP5-2-XXX-S.PDF Description: LIGHT PIPE PNL 5MM SMOKED 0.125"
Packaging: Bag
Color: Smoke, Diffused
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm