Produkte > BIVAR > PLPC2-10MM
PLPC2-10MM
PLPC2-10MM Bivar
PLPC2_XXX.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes 2mm Round Lens 10mm Rigid Lite Pipe
auf Bestellung 6969 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLPC2-10MM Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL MNT 2MM RND 10MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.3mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLPC2-10MM PLPC2-10MM Hersteller : Bivar Inc. PLPC2-XXX.pdf Description: LIGHT PIPE PNL MNT 2MM RND 10MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.3mm