Produkte > BIVAR > PLPQ2-10MM-FF
PLPQ2-10MM-FF
PLPQ2-10MM-FF Bivar
d.ashxf2fportals2f02fproducts2fplpq2-xxx-ff.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipe Square Right Angle Clear Rigid Bag
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLPQ2-10MM-FF Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL 2MM SQUARE 10MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Square with Domed Top, Lens Size: 2.4mm.
Weitere Produktangebote PLPQ2-10MM-FF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLPQ2-10MM-FF PLPQ2-10MM-FF Hersteller : Bivar Inc. PLPQ_Series_PB.pdf Description: LIGHT PIPE PNL 2MM SQUARE 10MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Square with Domed Top
Lens Size: 2.4mm
Produkt ist nicht verfügbar
PLPQ2-10MM-FF PLPQ2-10MM-FF Hersteller : Bivar PLPQ2_XXX_FF-2301693.pdf LED Light Pipes 2mm Square Lens 10mm Rigid Lite Pipe