Produkte > BIVAR INC. > PLTR2-16MM-PR1
PLTR2-16MM-PR1
PLTR2-16MM-PR1 Bivar Inc.
PLTR2-XXX-PRX_F.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID SINGLE 3.5MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount
Type: Rigid
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.5mm
auf Bestellung 3188 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLTR2-16MM-PR1 Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID SINGLE 3.5MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.5mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLTR2-16MM-PR1 PLTR2-16MM-PR1 Hersteller : Bivar PLTR2_XXX_PRX.pdf LED Light Pipes IP67Rigid Light Pipe 3mm 16mm (0.630in.)