Produkte > BIVAR > PLTR5-16MM-PR1
PLTR5-16MM-PR1
PLTR5-16MM-PR1 BIVAR
PLTR5-16MM-PR1.pdf
Hersteller: BIVAR
Category: Lightpipes for LED
Description: Fiber for LED; Ø5mm; L: 16mm; round; Front: convex; IP67
Colour: black
Front: convex
Type of LED accessories: Fiber for LED
IP rating: IP67
Shape: round
Face dimensions: Ø5mm
Length: 16mm
auf Bestellung 511 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLTR5-16MM-PR1 BIVAR
Category: Lightpipes for LED, Description: Fiber for LED; Ø5mm; L: 16mm; round; Front: convex; IP67, Colour: black, Front: convex, Type of LED accessories: Fiber for LED, IP rating: IP67, Shape: round, Face dimensions: Ø5mm, Length: 16mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLTR5-16MM-PR1 PLTR5-16MM-PR1 Hersteller : Bivar Inc. PLTR5-zzz-PRz_Dwg_RevB_4-4-17.pdf Description: LIGHT PIPE RIGID SINGLE 5MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm
auf Bestellung 2132 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produkt ist nicht verfügbar
PLTR5-16MM-PR1 PLTR5-16MM-PR1 Hersteller : Bivar PLTR5-XXX-PRX.pdf LED Light Pipes IP67Rigid Light Pipe 5mm 16mm (0.630in.)