Produkte > BIVAR > PLTR5-24MM-PR2
PLTR5-24MM-PR2
PLTR5-24MM-PR2 Bivar
PLTR5_XXX_PRX-3001598.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes IP67Rigid Light Pipe 5mm 24mm (0.945in.)
auf Bestellung 1296 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLTR5-24MM-PR2 Bivar
Description: LIGHT PIPE RIGID SINGLE 5MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm.
Weitere Produktangebote PLTR5-24MM-PR2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLTR5-24MM-PR2 PLTR5-24MM-PR2 Hersteller : Bivar Inc. PLTR5-zzz-PRz_Dwg_RevB_4-4-17.pdf Description: LIGHT PIPE RIGID SINGLE 5MM
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
PLTR5-24MM-PR2 Hersteller : BIVAR OPTO PLTR5-zzz-PRz_Dwg_RevB_4-4-17.pdf Light Pipe, Rigid, IP67 Press Fit (Front) Threaded Retention, 5mm Round Lens, 24mm (0.945````), White Gasket Sea Група товару: Світлодіоди та світлодіодні модулі Од. вим: шт