Produkte > BIVAR > PLTR5-40MM-PR1
PLTR5-40MM-PR1
PLTR5-40MM-PR1 Bivar
PLTR5-XXX-PRX.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes IP67Rigid Light Pipe 5mm 40mm (1.575in.)
auf Bestellung 58 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLTR5-40MM-PR1 Bivar
Description: LIGHT PIPE RIGID SINGLE 5MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLTR5-40MM-PR1 PLTR5-40MM-PR1 Hersteller : Bivar Inc. PLTR5-XXX-PRX_E.pdf Description: LIGHT PIPE RIGID SINGLE 5MM
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm