Produkte > BIVAR > PLW5-10MM
PLW5-10MM
PLW5-10MM Bivar
PLW5_XXX.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes 5mm Wide Cap Lens 10mm Rigid Lite Pipe
auf Bestellung 980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLW5-10MM Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL 5MM WIDE 10MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLW5-10MM PLW5-10MM Hersteller : Bivar Inc. PLW5_Series_PB.pdf Description: LIGHT PIPE PNL 5MM WIDE 10MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm
auf Bestellung 124 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
PLW5-10MM Hersteller : BIVAR PLW5-5MM.pdf Category: Lightpipes for LED
Description: Fiber for LED; Ø5mm; L: 10mm; round; Front: convex
Length: 10mm
Front: convex
Type of LED accessories: Fiber for LED
Shape: round
Face dimensions: Ø5mm