PM-5R0V305-R
PM-5R0V305-R Eaton - Electronics Division
eaton-pm-supercapacitors-cylindrical-pack-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CAP 3F -20% +80% 5V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.839" L x 0.433" W (21.30mm x 11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.209" (5.30mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C
Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm)
Capacitance: 3 F
Voltage - Rated: 5 V
auf Bestellung 636 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM-5R0V305-R Eaton - Electronics Division
Description: CAP 3F -20% +80% 5V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.839" L x 0.433" W (21.30mm x 11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.209" (5.30mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C, Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm), Capacitance: 3 F, Voltage - Rated: 5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM-5R0V305-R PM-5R0V305-R Hersteller : PowerStor / Eaton eaton_pm_supercapacitors_cylindrical_pack_data_she-1608781.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 3F 5V EDLC PM SERIES VERT
auf Bestellung 193 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PM-5R0V305-R PM-5R0V305-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-pm-supercapacitors-cylindrical-pack-data-sheet.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 3F 5V EDLC PM SERIES VERT