Produkte > BIVAR > PM3BWDW12.0
PM3BWDW12.0
PM3BWDW12.0 Bivar
PM3XXXWX.X.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators 3mm Blu Diff 12in Std. Panel Mnt Ind
auf Bestellung 198 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM3BWDW12.0 Bivar
Description: PNL MNT BLUE 20MA W/WIRE 12", Packaging: Bag, Current: 25mA, Voltage: 4V, Type: LED, Millicandela Rating: 10mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Blue, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.16" (4.06mm), Wavelength - Peak: 430nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM3BWDW12.0 PM3BWDW12.0 Hersteller : Bivar Inc. PM3XXXWX.X.pdf Description: PNL MNT BLUE 20MA W/WIRE 12"
Packaging: Bag
Current: 25mA
Voltage: 4V
Type: LED
Millicandela Rating: 10mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Blue
Viewing Angle: 40°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.16" (4.06mm)
Wavelength - Peak: 430nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1