Produkte > BIVAR INC. > PM3GDW12.0
PM3GDW12.0
PM3GDW12.0 Bivar Inc.
PM3XXXWX.X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: PNL MNT GREEN 20MA W/WIRE 12"
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 25mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Green
Viewing Angle: 40°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.16" (4.06mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1
auf Bestellung 13475 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM3GDW12.0 Bivar Inc.
Description: PNL MNT GREEN 20MA W/WIRE 12", Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 25mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.16" (4.06mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.