Produkte > BIVAR > PM3YDW12.0
PM3YDW12.0
PM3YDW12.0 Bivar
PM3XXXWX_X-2302425.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators Yellow 585nm 40mcd Diff Lens Wire
auf Bestellung 502 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM3YDW12.0 Bivar
Description: PNL MNT YLW 20MA W/WIRE 12", Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2V, Type: LED, Millicandela Rating: 20mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.16" (4.06mm), Wavelength - Peak: 590nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM3YDW12.0 PM3YDW12.0 Hersteller : Bivar Inc. PM3XXXWX.X.pdf Description: PNL MNT YLW 20MA W/WIRE 12"
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2V
Type: LED
Millicandela Rating: 20mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 40°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.16" (4.06mm)
Wavelength - Peak: 590nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1