Produkte > BIVAR INC. > PM5-PRDW12.0
PM5-PRDW12.0
PM5-PRDW12.0 Bivar Inc.
PM5-PXXXWXX.X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: PNL MNT W/ WIRE 645NM 40MCD RED
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 8V ~ 48V
Type: LED
Millicandela Rating: 40mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: White
Viewing Angle: 120°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.39" (9.91mm)
Wavelength - Peak: 645nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 9.70mm Dia
auf Bestellung 145 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5-PRDW12.0 Bivar Inc.
Description: PNL MNT W/ WIRE 645NM 40MCD RED, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 8V ~ 48V, Type: LED, Millicandela Rating: 40mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 120°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.39" (9.91mm), Wavelength - Peak: 645nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 9.70mm Dia.
Weitere Produktangebote PM5-PRDW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5-PRDW12.0 PM5-PRDW12.0 Hersteller : Bivar PM5-PXXXWXX.X-880865.pdf LED Panel Mount Indicators 12.4mm Red Diff 12in IP67 Rtd Sealed PMI