Produkte > BIVAR > PM53-YGW12.0
PM53-YGW12.0
PM53-YGW12.0 Bivar
PM53-XXWXX.X.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators Panel Mount LED 5mm Yellow/Green
auf Bestellung 332 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM53-YGW12.0 Bivar
Description: INDICATOR LED GREEN/YLW PNL MNT, Packaging: Bag, Current: 30mA Green, 30mA Yellow, Voltage: 2.1V Green, 2V Yellow, Type: LED, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 568nm Green, 590nm Yellow, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Current: 30mA Green, 30mA Yellow
Voltage: 2.1V Green, 2V Yellow
Type: LED
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: White
Viewing Angle: 40°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 568nm Green, 590nm Yellow
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green, Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4