Produkte > BIVAR > PM53-YGW20.0
PM53-YGW20.0
PM53-YGW20.0 Bivar
PM53-XXWXX.X.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators 3 Leaded Yellow/Grn White Diff 20" Wire
auf Bestellung 294 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM53-YGW20.0 Bivar
Description: LED PNL IND GRN/YLW DIFF 5MM LDS, Packaging: Bag, Current: 30mA Green, 30mA Yellow, Voltage: 2.1V Green, 2V Yellow, Type: LED, Millicandela Rating: 35mcd Green, 30mcd Yellow, Termination Style: Wire Leads - 20" (508.00mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote PM53-YGW20.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM53-YGW20.0 PM53-YGW20.0 Hersteller : Bivar pgurl_4874280814220200.pdf Standard Panel Mount Indicators, 3 Leaded, 5mm Bi-Color Yellow/Green LED w/ White Diffused Lens, 20 in. Wire
Produkt ist nicht verfügbar
PM53-YGW20.0 PM53-YGW20.0 Hersteller : Bivar Inc. PM53-XXWXX.X.pdf Description: LED PNL IND GRN/YLW DIFF 5MM LDS
Packaging: Bag
Current: 30mA Green, 30mA Yellow
Voltage: 2.1V Green, 2V Yellow
Type: LED
Millicandela Rating: 35mcd Green, 30mcd Yellow
Termination Style: Wire Leads - 20" (508.00mm)
Lens Color: White
Viewing Angle: 40°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green, Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4