Produkte > BIVAR > PM5GC12VW6.0
PM5GC12VW6.0
PM5GC12VW6.0 Bivar
PM5XXWX.X.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators Standard Panel Mount Indicators, 5mm Green LED with Water Clear Lens, 6 In. Wire, No Connector.
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5GC12VW6.0 Bivar
Description: LED PNL IND GREEN CLEAR 5MM LDS, Packaging: Bag, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 40mcd, Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm), Lens Color: Colorless, Viewing Angle: 35°, Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote PM5GC12VW6.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5GC12VW6.0 PM5GC12VW6.0 Hersteller : Bivar 441432622166750d.ashxf2fportals2f02fproducts2fpm5xxwx.x.pdf Standard Panel Mount Indicators, 5mm Green LED with Water Clear Lens
Produkt ist nicht verfügbar
PM5GC12VW6.0 PM5GC12VW6.0 Hersteller : Bivar Inc. PM5XXWX.X.pdf Description: LED PNL IND GREEN CLEAR 5MM LDS
Packaging: Bag
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 40mcd
Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm)
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 35°
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4