Produkte > BIVAR > PM5GDLW14.0
PM5GDLW14.0
PM5GDLW14.0 Bivar
441432622166750d.ashxf2fportals2f02fproducts2fpm5xxwx.x.pdf
Hersteller: Bivar
STD Panel Mount Indicators W/Wires
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5GDLW14.0 Bivar
Description: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V, Packaging: Bag, Current: 7mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 1mcd, Termination Style: Wire Leads - 14" (355.60mm), Viewing Angle: 45°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 555nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote PM5GDLW14.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5GDLW14.0 Hersteller : Bivar Inc. PM5XXWX.X.pdf Description: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Packaging: Bag
Current: 7mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 1mcd
Termination Style: Wire Leads - 14" (355.60mm)
Viewing Angle: 45°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 555nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4