Produkte > BIVAR > PM5HCW12.0
PM5HCW12.0
PM5HCW12.0 Bivar
PM5XXWX.X-880571.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators 5mm HE Red Clr 12in Std. Panel Mnt Ind
auf Bestellung 70 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5HCW12.0 Bivar
Category: LED Panel Mount Indicators, Description: Indicator: LED; red; 2VDC; PM5; cables; 300mm; plastic; ØLED: 5mm, Body material: plastic, Type of light indictaor: LED, Lamp colour: red, LED diameter: 5mm, Luminosity: 50mcd, Lead length: 0.3m, Operating voltage: 2V DC, Manufacturer series: PM5, Leads: cables.
Weitere Produktangebote PM5HCW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5HCW12.0 Hersteller : Bivar Inc. PM5XXWX.X.pdf Description: PANEL MOUNT IDICATOR W/ WIRE RED
Produkt ist nicht verfügbar
PM5HCW12.0 Hersteller : BIVAR PM5XXWX.X.pdf Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: LED; red; 2VDC; PM5; cables; 300mm; plastic; ØLED: 5mm
Body material: plastic
Type of light indictaor: LED
Lamp colour: red
LED diameter: 5mm
Luminosity: 50mcd
Lead length: 0.3m
Operating voltage: 2V DC