Produkte > BIVAR INC. > PM7-C2031-10.00
PM7-C2031-10.00
PM7-C2031-10.00 Bivar Inc.
PM7-C2031-XX.XX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: FLEX LIGHT PIPE INDICATOR 10"
Packaging: Bag
Color: Clear
Type: Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM7-C2031-10.00 Bivar Inc.
Description: FLEX LIGHT PIPE INDICATOR 10", Packaging: Bag, Color: Clear, Type: Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm.
Weitere Produktangebote PM7-C2031-10.00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM7-C2031-10.00 PM7-C2031-10.00 Hersteller : Bivar PM7_C2031_XX_XX-2302572.pdf LED Light Pipes 7mm Circular Lens Flex Light Pipe