Produkte > SUNON > PMD1204PBB1-A.(2).GN
PMD1204PBB1-A.(2).GN
PMD1204PBB1-A.(2).GN Sunon
Sunon_08142017_PMD1204PBB1-A(2).GN(D04041750G-00)1-1216989.pdf
Hersteller: Sunon
DC Fans Axial Fan, 40x40x24mm, 12VDC, 23.5CFM, 1.26"H2O, Ball, Wire, Auto Restart
auf Bestellung 106 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1204PBB1-A.(2).GN Sunon
Description: FAN AXIAL 40X24MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 14500 RPM, Air Flow: 23.5 CFM (0.658m³/min), Width: 24.00mm, Weight: 0.092 lb (41.73 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 55.0dB(A), Static Pressure: 1.260 in H2O (313.9 Pa), Part Status: Last Time Buy, Power (Watts): 9.4 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1204PBB1-A.(2).GN PMD1204PBB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon pmd1204pbb1-a2.gn.pdf DC Fan Ball Bearing 12V 0.78A 9.4W 14500RPM 23.5CFM 55dB Flange Mount
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
auf Bestellung 628 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
PMD1204PBB1-A.(2).GN PMD1204PBB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fans PMD1204PBB1-A%20%282%29.GN.pdf Description: FAN AXIAL 40X24MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 14500 RPM
Air Flow: 23.5 CFM (0.658m³/min)
Width: 24.00mm
Weight: 0.092 lb (41.73 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.0dB(A)
Static Pressure: 1.260 in H2O (313.9 Pa)
Part Status: Last Time Buy
Power (Watts): 9.4 W