Produkte > SUNON FAN > PMD1204PQB1-A (2) F
PMD1204PQB1-A (2) F Sunon Fan
PMD1204PQB1-A%282%29.F.pdf
Hersteller: Sunon Fan
FAN 12VDC 40X28MM 19CFM W/TACH Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1204PQB1-A (2) F Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 11300 RPM, Air Flow: 19.0 CFM (0.532m³/min), Width: 28.00mm, Weight: 0.088 lb (39.92 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 0.800 in H2O (199.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 4 W.
Weitere Produktangebote PMD1204PQB1-A (2) F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1204PQB1-A (2) F PMD1204PQB1-A (2) F Hersteller : Sunon Fans PMD1204PQB1-A%282%29.F.pdf Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 11300 RPM
Air Flow: 19.0 CFM (0.532m³/min)
Width: 28.00mm
Weight: 0.088 lb (39.92 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 0.800 in H2O (199.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 4 W
Produkt ist nicht verfügbar
PMD1204PQB1-A (2) F Hersteller : Sunon PMD1204PQB1-A%282%29.F.pdf Sunon