Produkte > SUNON FANS > PMD1204PQB1-A.(2).U.GN
PMD1204PQB1-A.(2).U.GN
PMD1204PQB1-A.(2).U.GN Sunon Fans
PMD1204PQB1-A%282%29U.GN.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 15000 RPM
Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min)
Width: 28.00mm
Weight: 0.101 lb (45.81 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.5dB(A)
Static Pressure: 1.340 in H2O (333.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 8.6 W
auf Bestellung 199 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1204PQB1-A.(2).U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 15000 RPM, Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min), Width: 28.00mm, Weight: 0.101 lb (45.81 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 55.5dB(A), Static Pressure: 1.340 in H2O (333.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 8.6 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1204PQB1-A.(2).U.GN Hersteller : Sunon PMD1204PQB1-A%282%29U.GN.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 24CFM 55.5dB 40 X 40 X 28mm High Speed
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
PMD1204PQB1-A.(2).U.GN PMD1204PQB1-A.(2).U.GN Hersteller : Sunon Sunon_08142017_PMD1204PQB1-A(2).U.GN(D04045290G-00-1216905.pdf DC Fans Axial Fan, 40x40x28mm, 12VDC, 24CFM, 1.34"H2O, Ball, Wire, Auto Restart