Produkte > SUNON FANS > PMD1206PMB1-A.(2).GN
PMD1206PMB1-A.(2).GN
PMD1206PMB1-A.(2).GN Sunon Fans
PMD_06PMB_-A_DS.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 56.5 CFM (1.58m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.199 lb (90.26 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.0dB(A)
Static Pressure: 0.920 in H2O (229.2 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 10.6 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1206PMB1-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 56.5 CFM (1.58m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.199 lb (90.26 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.0dB(A), Static Pressure: 0.920 in H2O (229.2 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 10.6 W.
Weitere Produktangebote PMD1206PMB1-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1206PMB1-A.(2).GN PMD1206PMB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon Sunon_08142017_PMD1206PMB1-A(2).GN(D06027470G-00)1-1217127.pdf DC Fans Fan, 60x38mm, 12VDC, 56.5CFM, 10.6W, 56dBA, 8000RPM, 2Ball Bearing, Auto Restart