Produkte > SUNON > PMD1207PTB1-A.(2).GN
PMD1207PTB1-A.(2).GN
PMD1207PTB1-A.(2).GN SUNON
High_Air_Flow_Series_e_2012.pdf PMD1207PTB1A.pdf
Hersteller: SUNON
Category: DC12V Fans
Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 70x70x25mm; 83.25m3/h; 45dBA; ball; 9.14mmH2O
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 12V DC
Operating voltage: 4.5...13.8V DC
Fan dimensions: 70x70x25mm
Power consumption: 4.4W
Current rating: 0.37A
Fan efficiency: 83.25m3/h
Noise level: 45dBA
Kind of Bearing: ball
Rotational rate/speed: 5100 (±10%)rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Insulation class: A
Leads: leads x2
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Additional functions: autorestart
Fan motor: brushless DC
Static pressure: 9.14mm H2O
Wire size: 24AWG
Current and power consumption tolerance: ±15%
Lead length: 0.3m
auf Bestellung 1539 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1207PTB1-A.(2).GN SUNON
Category: DC12V Fans, Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 70x70x25mm; 83.25m3/h; 45dBA; ball; 9.14mmH2O, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 12V DC, Operating voltage: 4.5...13.8V DC, Fan dimensions: 70x70x25mm, Power consumption: 4.4W, Current rating: 0.37A, Fan efficiency: 83.25m3/h, Noise level: 45dBA, Kind of Bearing: ball, Rotational rate/speed: 5100 (±10%)rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Insulation class: A, Leads: leads x2, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Additional functions: autorestart, Fan motor: brushless DC, Static pressure: 9.14mm H2O, Wire size: 24AWG, Current and power consumption tolerance: ±15%, Lead length: 0.3m.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 838 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
PMD1207PTB1-A.(2).GN
Produktcode: 211478
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Produkt ist nicht verfügbar
PMD1207PTB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fan PMD1207PTB1-A.2.GN-D07025030G-02-0_REF.pdf Вентилятор 12V, 70x70x25 mm, 0,37А, 4,4Вт, 5100об/мин Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
PMD1207PTB1-A.(2).GN PMD1207PTB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fans PMD1207PTB1-A.2.GN-D07025030G-02-0_REF.pdf Description: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5100 RPM
Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.199 lb (90.26 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 0.360 in H2O (89.7 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 4.4 W
PMD1207PTB1-A.(2).GN PMD1207PTB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon PMD1207PTB1_A.2.GN_D07025030G_02_0_REF.pdf DC Fans Axial Fan, 70x70x25mm, 12VDC, 49CFM, 0.36"H2O, Ball, Wire, Auto Restart