Produkte > SUNON FANS > PMD1208PKB1-A.(2).GN
PMD1208PKB1-A.(2).GN
PMD1208PKB1-A.(2).GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4600 RPM
Air Flow: 53.0 CFM (1.48m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.187 lb (84.82 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 49.0dB(A)
Static Pressure: 0.360 in H2O (89.7 Pa)
Power (Watts): 4.7 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1208PKB1-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4600 RPM, Air Flow: 53.0 CFM (1.48m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.187 lb (84.82 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 49.0dB(A), Static Pressure: 0.360 in H2O (89.7 Pa), Power (Watts): 4.7 W.
Weitere Produktangebote PMD1208PKB1-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1208PKB1-A.(2).GN PMD1208PKB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon Maglev%20Catalog.pdf DC Fans DC Fan, 80x20mm, 12VDC, 53CFM, 4.7W, 49dBA, 4600RPM, 0.36inch H2O, 2Ball Bearing, Auto Restart