Produkte > SUNON > PMD1209PMB1-A.(2).GN
PMD1209PMB1-A.(2).GN
PMD1209PMB1-A.(2).GN Sunon
PMD1209PMB1_A.2.GN_D09012320G_08.pdf
Hersteller: Sunon
DC Fans Axial Fan, 92x92x38mm, 12VDC, 120.2CFM, 0.71"H2O, Ball, Wire, Auto Restart
auf Bestellung 51 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1209PMB1-A.(2).GN Sunon
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4900 RPM, Air Flow: 120.2 CFM (3.37m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.419 lb (190.06 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.6dB(A), Static Pressure: 0.710 in H2O (176.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 12.5 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1209PMB1-A.(2).GN PMD1209PMB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fans PMD1209PMB1-A.2.GN-D09012320G-08.pdf Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4900 RPM
Air Flow: 120.2 CFM (3.37m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.419 lb (190.06 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.6dB(A)
Static Pressure: 0.710 in H2O (176.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 12.5 W
auf Bestellung 219 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PMD1209PMB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon PMD1209PMB1-A.2.GN-D09012320G-08.pdf DC Fan Ball Bearing 12V 1.04A 12.5W 4900RPM 120.2CFM 57.6dB Flange Mount