Produkte > SUNON FAN > PMD2406PKBX-A.(2).GN
PMD2406PKBX-A.(2).GN Sunon Fan
Hersteller: Sunon Fan
Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2406PKBX-A.(2).GN Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5500 RPM, Air Flow: 30.5 CFM (0.854m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB(A), Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa), Power (Watts): 3.6 W.
Weitere Produktangebote PMD2406PKBX-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2406PKBX-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fans sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353331382F28443036303232393430472D3030292D312E706466 Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5500 RPM
Air Flow: 30.5 CFM (0.854m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB(A)
Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Power (Watts): 3.6 W
Produkt ist nicht verfügbar
PMD2406PKBX-A.(2).GN PMD2406PKBX-A.(2).GN Hersteller : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353331382F28443036303232393430472D3030292D312E706466 DC Fans Axial Fan, 60x60x20mm, 24VDC, 30.5CFM, 0.35"H2O, Ball, Wire, Auto Restart