Produkte > SUNON FAN > PMD2406PKVX-A.GN
PMD2406PKVX-A.GN Sunon Fan
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fan
Motor Axial fan 60x60x20mm Maglev 24Vdc Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2406PKVX-A.GN Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 5500 RPM, Air Flow: 30.5 CFM (0.854m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.0dB(A), Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa), Power (Watts): 3.8 W.
Weitere Produktangebote PMD2406PKVX-A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2406PKVX-A.GN Hersteller : Sunon Fans Maglev Catalog.pdf Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 5500 RPM
Air Flow: 30.5 CFM (0.854m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.0dB(A)
Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Power (Watts): 3.8 W