Produkte > SUNON > PMD2408PMB2-A.(2).GN
PMD2408PMB2-A.(2).GN
PMD2408PMB2-A.(2).GN Sunon
PMD2408PMB2_A_2_GN_I55D08029940G_000.pdf
Hersteller: Sunon
DC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 24VDC, 74.5CFM, 0.57"H2O, Ball, Wire, Auto Restart
auf Bestellung 44 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2408PMB2-A.(2).GN Sunon
Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4900 RPM, Air Flow: 74.5 CFM (2.09m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.386 lb (175.09 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 51.6dB(A), Static Pressure: 0.570 in H2O (142.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 7.2 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2408PMB2-A.(2).GN PMD2408PMB2-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fans PMD2408PMB2-A-2-GN-I55D08029940G-000.pdf Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4900 RPM
Air Flow: 74.5 CFM (2.09m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.386 lb (175.09 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 51.6dB(A)
Static Pressure: 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 7.2 W